Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

<< Atpakaļ uz sadaļu "Arodbiedrība"

LIZDA „ATLAIŽU GROZS” arodbiedrības biedriem 2019.gads

arodbiedrības apsveikums


Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība

 

LIZDA

paveiktais un plānotaisLIZDA Mediju monitoringsATLAIŽU GROZS


Sociālās atbildības programma “Skolotājiem brilles bez maksas 50€ vērtībā”

  • Visos OptiO veikalos darbojas sociālās atbildības programma, kuras ietvaros visi pedagogi, kuriem nepieciešama redzes korekcija, var saņemt vienas brilles bez maksas 50€ vērtībā.

Skolotāji ir sociālā grupa, kuru redzes slodze ikdienā ir īpaši intensīva, kas var negatīvi ietekmēt redzes funkcijas. Ar šīs programmas palīdzību mēs vēlamies sniegt atbalstu skolotājiem kvalitatīvas redzes korekcijas iegādē.

 

Programmas noteikumi:

Programma paredzēta visiem skolotājiem, tajā skaitā bērnudārzu audzinātājiem un augstskolu pasniedzējiem.

Programmas ietvaros katrs skolotājs var saņemt vienas brilles 50 € vērtībā.

Piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars cenā līdz 25 €, divas briļļu lēcas “Orma 15 UC” 25 € vērtībā, briļļu izgatavošana ir bez maksas. Piemaksājot starpību, iespējams izvēlēties dārgāku briļļu ietvaru un lēcas.

Brilles tiek izgatavotas pēc oftalmologa vai optometrista izrakstītas briļļu receptes, kura nedrīkst būt vecāka par 3 mēnešiem.

OptiO neuzņemas atbildību par citu uzņēmumu speciālistu izrakstītajām briļļu receptēm. Lai saņemtu brilles, skolotājam ir jāuzrāda skolotāja apliecība vai izziņa no darba vietas un personu apliecinošs dokuments. Programmas piedāvājums nesummējas ar citām atlaidēm. OptiO patur tiesības mainīt programmas noteikumus.

 

 

LIZDA VĒSTNESIS


AKTUALITĀTES FEBRUĀRĪ


Teātris - kā pašizteiksmes līdzeklis un mākslas burvība

iestādes kolektīvs teātrīTeātris, tas ir mākslas veids, caur kuru mēs varam uzburt un izdzīvot dažādas sajūtas un emocijas. Tas  mums ļauj brīvi un radoši izpausties. Izmantojot dažādus priekšmetus, žestus un mīmiku, mainot balss intonāciju, pielāgojot atribūtus un maskas, varam iztēloties un pārtapt dažādos tēlos, izspēlēt dažādas situācijas un ļauties piedzīvojumiem. Varam paši radīt savu teātri, kā arī pieturēties pie jau iepriekš sagatavotiem scenārijiem.